Vajzat e saj janë zgjuar herët, këtij imazhi nuk i reziston Teuta Krasniqi

Teuta Krasniqi është ndër nënat më aktive e showbizit tonë.

Ajo është mjaft e përkushtuar si në profesionin e saj ashtu edhe në familje.

Por edhe pse shumë e zënë ajo ka kohë edhe për dukjen e saj ku vazhdimisht paraqitet në formë shumë të mirë, përcjell ORAinfo.

E se fundmi, Teuta ka publikuar një foto të vajzave të saj, të cilat shfaqet duke lexuar qysh në mëngjes.

“Mirëmengjesi”, e ka përshkruar foton ajo. Kaq bukur po duken Tara dhe Kaia.