Gjiko dhe Elita surprizojnë fansat, zbulojnë nga martesa e tyre

Martesa e Gjikos dhe Elitës, bëri bujë të madhe dhe pushtoi të gjitha mediat shqiptare, ashtu siç bëri bujë edhe lidhja e tyre.

Ata kanë qenë të komentuar që nga fillimi, e sidomos tani në kohën kur ata janë në pritje të fëmiut të tyre të parë.

Elita dhe Gjiko janë shumë aktivë edhe në rrjetet e tyre sociale, ku njoftojnë publikun për jetën e tyre private e publike.

E sot, Elita ka njoftuar fansat se nesër në orën 16:00, do të publikohet në youtube inqizimi i dasmës së tyre./ORAinfo/